Výkladem karet za lepší život a lepší svět


Pomohu Vám nahlédnout do nitra a prostřednictvím výkladu karet najít směr,
jakým zlepšit spokojenost s Vaším životem.

Kontakt 773 092 083 – pouze sms

Kartářka Aisha Saniré, Praha 8 – Bohnice


Výklad trvá přibližně 60 minut
Cena výkladu je 3000 Kč


O mně

Charakterizuje mě jemnost, síla a odvaha. Jsem plná soucitu, lásky, měkkosti a náruče pochopení. Spojuji nás s vnitřní pravdou, zdravým sebevědomím a sebehodnotou – s vědomím kdo jsme a co na Zemi děláme. Být si vědomi našeho smyslu života a vždy si stát za svou vnitřní pravdou stůj co stůj.

Podporuji tvůrčí kvalitu a posílení schopnosti být pánem svého života ve všech ohledech. Navýšení tvůrčí energie, která podporuje sílu vůle, radosti a realizaci tužeb srdce. Mám dar harmonizovat energie v těle a propojený cit s vhledem a jasnozřením. Aktivovaná vyšší mozková centra v koruně hlavy mi pomáhají otevřít vědomí pro hlubší souvislosti a vnímám nevědomé programy, které nám brání ve štěstí.

Věřím, že to, co dělám, zlepšuje životy a dává jiný náhled na svět, naději, odvahu, lepší pocit a mění způsob myšlení.

Metody, se kterými pracuji, pomohly i mě zlepšit kvalitu osobního života. Pomáhám těm, kteří se chtějí pohnout z místa, splnit si své sny a jsou ochotní na sobě pracovat. Více se můžete dozvědět zde.


Pro koho je výklad určený?

  • Lidem, kteří věří ve změnu způsobu myšlení.
  • Lidem, kteří chtějí změnit svůj život a chtějí se na věci podívat z jiné perspektivy.
  • Lidem, kteří chtějí dosáhnout svých snů a cílů.
  • Lidem, kteří na sobě opravdu chtějí pracovat a posunout se.
  • Lidem, kteří ztratili naději a chtějí s tím něco udělat.
  • Lidem, kteří mají problém v práci, ve vztazích, nebo nemohou najít životního partnera.

Jak pracuji

Jako nástroj rozboru Vašeho problému používám introspekci v kombinaci s výkladem karet.

Věřím, že svůj život máme každý ve svých rukou a je na nás, co s ním uděláme a jak s ním naložíme. To jsou mé životní hodnoty a také důvod proč neuznávám a nedělám výklad budoucnosti. Mohu být pouze průvodcem na Vaší cestě.

S lidmi mluvím s empatií a citem. Ano, někdy je výklad tvrdý, ale věřte, že je to s láskou. Potřebujeme se pochopit a přijmout ve všech svých podobách. I s temnými stránkami za které nejsme úplně šťastní. Já jsem si tímto musela projít také.

Rezervace termínu

Objednávkou je platba zálohy 50 % předem na účet 670100-2218833688/6210 + VS telefonní číslo + poznámka u plateb pro příjemce : křestní jméno klienta

Platba zaslaná pomocí internetového bankovnictví tzv. „okamžitou platbou“ se připisuje okamžitě i o víkendech, svátcích od 10 do 20 hodin. Běžnou platbou se částka připíše následující pracovní den v 10 hodin.

Neposílejte mi potvrzení platby, je potřeba vyčkat, až se platba připíše. Následně se vám ozvu s termínem.

Případné dotazy směřujte na telefon 773 092 083 – pouze sms, nebo WhatsApp.

Při práci s lidmi i práci na dálku nemohu brát telefony a ve volném čase se věnuji rodině, sama sobě a další tvorbě. Proto na telefonáty nereaguji. Děkuji za pochopení a respektování mého prostoru.

V současné době jsou možné i konzultace on-line. 

Zrušení termínu

Kontaktujte mě prosím formou SMS nejpozději 24 hodin předem. Dáváte tak prostor klientům, kteří čekají na svůj termín.

V opačném případě Vám záloha propadá ve formě storno poplatku.
Děkuji za pochopení.

S láskou
Aisha Saniré

Kartářka Rafiga
5.0
Na základě 6 recenzí
powered by Google
Alice Andresova
Alice Andresova
12:45 20 Jun 23
Radka Markova
Radka Markova
15:55 09 May 23
V pravou chvíli a správně vše zapadlo, jak má a děkuji moc za Rafigu, kterou jsem měla tu čest při její práci poznat a vážím si jejich schopností moc❤️
Vlasta L
Vlasta L
10:16 19 Apr 23
Za Rafigou jsem si přišla pro pohled zvenčí na můj nový projekt, který připravuji. Rafi mi pomohla uvidět, co potřebuji vyladit a sama v sobě ještě posunout, aby se mně i mému novému projektu dařilo a mohl rozkvést. Její vhledy mi pomohly objevit nevědomé vnitřní překážky, s nimiž potřebuji pracovat, abych si mohla stoupnout do své vlastní síly a maximálně podpořit svůj projekt i sama sebe. Rafigu moc doporučuji pro jeji hluboký vhled do tématu, který zrovna řešíte.
Jakub Pokorák
Jakub Pokorák
19:56 23 Jul 22
Běžně na tyto věci nejsem, ale Rafigu znám již delší dobu a vím, že dělá věci naplno a dává do toho celé své srdce. Řekl jsem si, že zkusit se má vše a využil tedy Rafigy služeb ohledně nějakých soukromých věcí. Nechci zde uvádět žádné detaily, ale byl to skutečně silný zážitek, který mi pomohl se vypořádat s problémem, který mě tížil. Pokud přemýšlíte o tom, že budete Rafigu kontaktovat, neváhejte.
Beep ಠ_ಠ
Beep ಠ_ಠ
13:46 21 Jul 22
Úžasná žena s velikým darem. Vstřícná, empatická, milá a upřímná. Mohu vřele doporučit.
Daniela Roedlová
Daniela Roedlová
16:16 18 Jul 22
Navštívila jsem Rafigu v době, kdy jsem byla ve velké psychické nepohodě po toxickém vztahu a rozhodla jsem se tento stav změnit. Setkání s Rafigou mi moc pomohlo , podpořila mě a přesto, že nevykládá budoucnost , moji budoucnost určila celkem přesně:-) Dnes jsem ji moc vděčná .Daniela
Zobrazit všechny recenze
js_loader