Podnikání versus realita

Lidé haní podnikatele, protože neví kolik práce za tím vším je. Dělám dva druhy masáží, jedna je relaxační a druhá je vědomá práce s tělem. Klienti mi sdílejí své problémy a ta napětí pak uvolňujeme z těla. Jde o bodywork (Reichova metoda – de-Armouring, Tantra, Šamanismus…). Není to jednoduchá práce, musím hodně odpočívat a dávat si od lidí odstup.

Po každé bodyterapii se musím očistit, chodím cvičit s externími vahami, mám svého supervizora (psychologa) se kterým probírám svou práci. Platím si kvalitní kurzy, pronájem studia, kvalitní vybavení, masáže, saunu, abych se cítila fajn a dělala pro své klienty to nejlepší. To všechno stojí hodně úsilí a peněz. Všechny tyhle položky se musí také odrazit v ceníku. Léčitelé často onemocní nebo umírají, protože se rozdali pro ostatní a nezbyla jim energie pro jejich potřeby.

Druhou mou profesí je výklad karet. Vyklad bývá velmi náročný. Nemažu klientům med kolem pusy, říkám jim o nevědomých programech/přesvědčeních, které jim brání ve štěstí a v čem sami sebe brzdí. Během výkladu na mě bývají hodně naštvaní, protože jim říkám, co nechtějí slyšet, ale stejně to podvědomě vědí. Nakonec, ale odcházejí s vděčností.

Prošla jsem si učením s amazonskými rostlinami, tantrickými, šamanskými kurzy a mnoha výcviky bodyworku. Pořád se vzdělávám, ale snažím se být nohama na zemi a být normální. Žádný guru a žádný duchovní vůdce. Nemám potřebu někoho uctívat a ani aby někdo uctíval mě. Pokud jsi duchovní, tak musíš dodržovat pravidla a to já nebudu. Ráda si dám jednou za čas dvě skleničky prosecca a blbnu. Alkohol je v mém životě už jen minimálně, protože mi nedělá dobře. Svého ďáblíka, ale musím občas vyvenčit :-D.

Jsou maséři, kteří vám řeknou, že máte cvičit, ale sami to nedělají. Já se snažím mít své zdraví v pořádku. Jedině pak mohu být přínosná. To co lidem předávám sama žiji. Je potřeba vydat nějaké úsilí, pokud se necítíte dobře. Pokud jste v některé oblasti svého života nespokojení a nic s tím neděláte, tak si alespoň nestěžujte.

Jestli máte zájem ve svém životě něco změnit, stavte se za mnou ve studiu. Mohu vám doporučit jiné kvalitní terapeuty, kteří pracují skupinově nebo jednotlivě. Mě osobně pomohli moc, ale konečná práce bude vždy samozřejmě na vás.

S láskou
Saniré