Moje dary a poslání

Vždycky jsem věděla více o mých přátelích než o sobě. Je to vtipné i smutné. Bývala jsem hodně nacítěná na své okolí a sebe nevnímala. Jezdila jsem na party mých kamarádů a obdivovala jejich hudební tvorbu a přála si být jako oni. Nebylo to tak špatné, protože jsem si zatančila a strávila čas s fajn lidmi. Méně veselé na tom bylo to, že součástí byl alkohol, který mi nedělal vůbec dobře. Alkohol je pro mě velké téma. Prováděl mě mým životem od puberty. Nedávno jsem pochopila, že mi pomáhal fungovat a tlumit se mezi lidmi. Byla to strategie přestat cítit a vnímat. Díky mé vysoké citlivosti je to velmi dobrý nástroj k tomu, abych nevnímala energie a pocity druhých, což je mým darem i nedarem.
Drogy, které jsou součástí párty mi samozřejmě dělaly dobře. 😀

Vlastně jsem vůbec neslyšela volání své duše a krmila ji velmi málo. Spíš jsem se oblbovala různými látkami, abych přežila na tomhle světě. Když jsem pracovala na recepci, řekla mi jedna babička, že mi jde z rukou léčivá energie. Tenkrát jsem si říkala, co to je za magora :-D. Postupně se mi to začalo ukazovat čím dál víc a já se to zas bála sdílet, aby si to lidi nemysleli o mě.

Objevování

Co jsou mé dary a poslání? Jsem léčitelka a vědma. Že jsem hodně jiná než ostatní jsem vždycky věděla a nebylo to jen africkým vzhledem. Často jsem vnímala a viděla věci, které se stanou a ještě, když jsem byla tele, tak jsem to lidem i říkala. Oni pak za mnou chodili, že jsem čarodějka, že se jim to opravdu stalo a někteří se mě i bojí. Časem jsem se naučila, že nemám lidem říkat, co vnímám. Většina z nás se nejvíce mění skrz své prožitky a ne skrz to, co mu někdo řekne. Jsou to často zkušenosti, kterými je potřeba si projít a není třeba na ně upozorňovat. Tak šel čas a já čím dál víc tyto své dary skrývala a tlumila. Snažila jsem se zapadnout :-D. Postupem času jsem pomohla spoustě blízkým skrz své schopnosti, ve chvílích, kdy jsem prostě musela a oni mou nabídku přijali.

Asi od roku roku 2007 jsem na sobě pracovala s pomocí tarotových karet a vykládala své tetě. A světe div se hodně nám to pomáhalo.

Moje cesta

Studovala jsem němčinu, účetnictví a ekonomii a pak řadu let v těchto oborech pracovala. Asi nikoho nepřekvapí, že jsem nebyla šťastná a moje duše nevzkvétala.
Marně jsem se snažila v korporaci zapadnout a dělat svou práci jak nejlépe umím. Všechny účetní kurzy pro mě byly utrpením.

Ve svém volnu jsem se zajímala o masáž hlavy a chodidel. Tajně jsem rozvíjela Schamballu 1024. Nikdy by mě nenapadlo, že to je má esence a že to je to proč jsem tady a že se tím mohu dokonce živit.

V roce 2019 jsme s mým mužem letěli do Peru na dovolenou. Neměla jsem žádné plány. Začali jsme pracovat na miminku a říkala jsem si, že půjdu na mateřskou. Měl to být únik před prací, ale ne náplň mého života.

Asi od mých 20 let mě volala ayahuasca. Moje duše mě k tomu vyloženě směřovala, ale já nikdy nechtěla jít v čechách k nějakému rádoby šamanovi. Věděla jsem, že podívat se na mé stíny nebude žádná sranda. Hezky jsem si počkala až mi bude 31, kdy jsem se setkala v peruánských horách v Cuzcu v Sacred Valley s těmi správnými lidmi.

Mým záměrem na ceremonii bylo si vyčistit sny, protože jsem trpěla fakt šílenými nočními můrami. V procesu přišel i bonus v podobě mého poslání. Mé vyšší já mi řeklo, že se mám živit masážemi a kartami. Vrátili jsme se domu a mě se pořád zdálo o masážích a výpovědi. Přišla jsem po měsíci do práce a vnímala veliký stres a vlastně jsem tam už nemohla být. Po sedmi dnech jsem dala výpověď, i když jsem si to racionálně neuměla vysvětlit. Svou živnost jsem si zakládala v lockdownu. To udělá snad jen úplný blázen…Bylo to nakonec nejlepší rozhodnutí a ta nejlepší životní změna.

Současnost

Od té doby mě živí a vzdělávám se v tom, co mě baví. Všechny kurzy si užívám. Nikdy jsem nebyla takhle šťastná. Ten pocit naplnění se nedá popsat. Je to nádherná flow. 3 roky jsem dělala doma, než jsem nabrala klientelu, ale pořád jsem se schovávala za masáže.

Nyní přišel čas, abych sdílela, kdo opravdu jsem a co je mé poslání. Jde mi o to být co nejvíce autentická. Proč skrývat něco, co je mou součástí a hlavní esencí. Nakonec je v tom krásná inspirace i pro mé okolí :-).

S láskou
Saniré