Energetická masáž

Nejdříve se pobavíme o vašich potřebách a podle toho zvolím postup, sestávající se z možné kombinace olejové relaxační masáže celého těla, ajurvédské masáže hlavy, reflexní masáže chodidel. Nakonec přichází léčení medotou reiki nebo Reichovou metodou – De-armouring.

De-armouring je velmi účinnou akupresurní technikou, při níž dochází k uvolňování nahromaděného emocionálního stresu prostřednictvím práce s vybranými trigger pointy – spoušťovými body, ve kterých se kumuluje svalové napětí.

Reichova masáž  uvolňuje hluboká napětí ve svalech a tkáních. Aktivuje činnost orgánů a harmonizuje funkci organismu.

Reiki je starodávná japonská alternativní metoda, která využívá princip životní energie. Léčí tělo i mysl, takže se pak budete cítít nejen zdravější, ale taky uvolněnější:

  • Přiložením rukou k tělu začne docházet k přenosu energie a díky jejímu rozproudění začne docházet k odstraňování bloků.
  • Zlepšením toku energie ve vašem těle vás uvede do stavu hluboké relaxace, snížení vnímané bolesti a pomůže urychlit uzdravení.
  • Během ošetření se nastartuje samouzdravovací proces, tělo se začne čistit a harmonizovat.

Skrze uvolnění se dostanu hlouběji k blokům, které máme v těle. Po docílení hluboké relaxace začínám s léčením. Jaké účinky tato masáž na klienty má si můžete přečíst v recenzích.

Rehabilitační masáž zad

Při této hlubinné masáži využívám váhu svého těla a za pomoci masáže dlaněmi a předloktím působím nejen na samotné svaly, ale i na hlouběji uložené tlakové body, což uvolňuje hluboké svalové napětí. Kombinací tlakové a olejové masáže se odstraňují blokády, stres i svalová ztuhlost. Masáž tak osvobozuje od napětí a bolesti.

Masáž začíná protahovací masáží pro uvolnění napětí, kterou provádím přes šátek, poté následuje olejová masáž, začínající dlouhými hlubokými tahy podél páteře, za pomoci předloktí, tím dochází k protažení vzpřimovačů a hlubokých zádových svalů.

Horký olej krásně prohřeje a uvolní vaše svaly. Samotná masáž se zaměřuje na hluboké svaly podél páteře, oblast lopatek, ramenou, krční páteře a šíje, ale i na svalové skupiny v oblasti beder, kyčlí a pánve.

• Uvolňuje bolest a zatuhlost svalů.
• Zlepšuje rozsah pohybu.
• Pomáhá od chronické bolesti.
• Snižuje stres.

Reflexní masáž chodidel

Na našich chodidlech se nachází množství bodů, které jsou propojeny s jednotlivými částmi těla. Stimulace těchto bodů působí preventivně, navodí uvolnění a pomůže s nápravou poruch našeho organismu.

Masáž chodidel je skvělá příležitost pro nastartování samoléčivého mechanismu, které má naše tělo od přírody.

Ajurvédská masáž

Ajurvédská masáž šíje, krku, hlavy a obličeje má podle ajurvédského učení obdobný dopad, jako masáž celého těla. Aktivují se při ní akupresurní body, které příznivě ovlivňují celkový tělesný stav.

  • Ajurvédská masáž hlavy pomáhá uvolnit celý nervový systém, pomáhá odvádět toxiny z těla, zlepšovat růst vlasů a zvyšovat výkon mysli. Dokáže podpořit činnost obou mozkových hemisfér. Navíc celkově psychicky a fyzicky harmonizuje organismus.

Těhotenská masáž

  •  Olejová uvolňující masáž celého těla zaměřená na vaše potřeby.
  • Masíruji pouze ženy, které ukončily 3. měsíc těhotenství.

Terapeutická tantra masáž

Tantrická masáž je pečlivě propracovaný rituál uctění těla s prvky šamanismu, bodyterapie a bioenergetiky.

Tantra je duchovní směr z Indie, který oslavuje život a sexualitu. Uctívá ženu jako Bohyni Šakti a muže jako Boha Šivu. Mužský princip je čisté vědomí a ženský princip je chápán jako čistá energie.

Tantrická masáž je rituál, který oslavuje tělo, ducha a energii každého jedinečného člověka. Během láskyplného, citlivého a zároveň smyslného rituálu je uctíván ženský a mužský princip v nás. Je pracováno s životní energií, která se následně rozvádí do celého těla. Budete rozmazlováni a hýčkáni vůněmi, doteky, horkým olejem… “Každá část vašeho těla si přijde na své…”

Pracujeme se záměrem. Do každé buňky vtiskáváme nové mantry a odhazujeme vše, co nám už neslouží. S hravostí necháváme naši energii plynout směrem, kam se chce chceme dostat. Tantrická masáž může být léčivá, smyslná, vášnivá nebo se záměrem probudit/oživit sexualitu. Propojuje nás s naší duší. Je plná něhy, jemnosti, hravosti, laskavosti a náruče pochopení. Esencí, po kterých všichni tolik toužíme. Hrajeme si s potěšením a vlnami vzrušení, které naplňují a vyživují celou naší bytost. Skrz potěšení se dostáváme do hlubokého stavu alfa, kde nám snáze přicházejí intuitivní odpovědi na naše otázky.

Masáž obsahuje: Rituál uctění těla, ajurvédskou masáž hlavy, reflexní terapii chodidel, thajskou uvolňovací masáž, masáž horkými ručníky, hýčkání hebkými předměty, olejová bodyterapeutická masáž a na závěr intimní masáž, která není podmínkou.

Tantra je spirituální cesta, smyslnosti, uvolnění, přijetí a sebepoznání. Pokud chcete poznat své tělo jinak, bude mi ctí být vaším průvodcem. 🙂

Partnerská tantra masáž

Tantra masáž pro dva je rituál uctění vašeho vztahu.

  • Prohloubení vztahu a intimity
  • Vzájemné naladění a nacítění svých těl
  • Společný zážitek, který stojí za to
  • Masáží vás provedou Saniré a Moana